Связаться с нами

Спорт

CALLING OUT JAKE PAUL AND DEJI! *LET'S BOX*

Опубликованно

в

Продолжить просмотр
23 комментария

23 Comments

  1. fouseyTUBE

    22 августа, 2019 в 3:35 дп

    Thank you so much for keeping up with me during this training! We train E V E R Y D A Y! And everyday you all are on my mind! I want to make you guys HAPPY and PROUD of me come September 29th! ESSSOOOOOOO!

  2. DXV DRXKX

    22 августа, 2019 в 3:35 дп

    bro you need to breath when you're punching!

  3. Smokey Smokes

    22 августа, 2019 в 3:35 дп

    Bro its 1 thing workin out and looking good with ur 90 days ting. Boxin is different. Go ask anthony joshua. He got bangd by some1 not in shape.

  4. ANTHONY DAVID

    22 августа, 2019 в 3:35 дп

    #TRAINER..U KNOW FOUSEY??..#KID…YEAH THAT #PUSSY ASS #BITCHH WITH #FLICKK EYE BROWS AND THE BOLD HEAD……DIDNT HE KNOW #DRAKEEEE???…..HAHAHA

  5. JBGAM3ING

    22 августа, 2019 в 3:35 дп

    Love the new fousey keep it up

  6. Ashlee boo

    22 августа, 2019 в 3:35 дп

    Hope you win that other guy talks to much! Will you ever do another show in Toronto again? I missed the last show you had here 🙁

  7. bdsmStore.com

    22 августа, 2019 в 3:35 дп

    Esooooo
    Essooooo
    Esssooooo
    Essssooooo
    Esssssooooo

  8. Hemoer

    22 августа, 2019 в 3:35 дп

    Fight vitaly bro

  9. Zane Novak

    22 августа, 2019 в 3:35 дп

    Talk yooo shit my guyy

  10. Bill Green

    22 августа, 2019 в 3:35 дп

    Jake please knock him out of his misery

  11. Smokey Smokes

    22 августа, 2019 в 3:35 дп

    Alex wassabi is the biggest girl going lol

  12. alexander orozco

    22 августа, 2019 в 3:35 дп

    Vamos! Esooo!

  13. Edin Lopez Jr

    22 августа, 2019 в 3:35 дп

    I’m tryna buy tengoose merch! I like that logo!

  14. Mohamed Omar

    22 августа, 2019 в 3:35 дп

    Egg head

  15. Mithaa Inparajan

    22 августа, 2019 в 3:35 дп

    i like the enthusiasm but lets not make promises you wont be able to fulfill again…

  16. Mohamed Omar

    22 августа, 2019 в 3:35 дп

    Blud these days muscles dont scare people Iam really not a fan of u or slim but I feel the slim is working harder

  17. Rahil A

    22 августа, 2019 в 3:35 дп

    It’s great to see your mind in a positive state fousey! Keep up the grind !

  18. Mark Fletcher

    22 августа, 2019 в 3:35 дп

    Fight Roman Atwood lol

  19. Pppp Ffff

    22 августа, 2019 в 3:35 дп

    No experience in boxing just know Fouseytube will destroy deji haha

  20. Grace 4 All

    22 августа, 2019 в 3:35 дп

    Avoiding that surgery, is so so huge. That surgery is a nightmare.

  21. Mark Fletcher

    22 августа, 2019 в 3:35 дп

    Esssso

  22. Stipen Boy

    22 августа, 2019 в 3:35 дп

    DON'T SEE MY CHANNEL!!!!!

  23. MGL Huslen

    22 августа, 2019 в 3:35 дп

    FouseTUBE do some prank i love prank